Vybudoval som vlastnú produkčnú spoločnosť Shadex media, a založili spolu s hercom zo seriálu Oteckovia Oliverom Oswaldom a režisérom Markom Procházkom kontentové/filmové štúdio a agentúru Content Factory. Taktiež som spolupracoval s GoGoManom na rôznych veľkých produkciách jeho novovzniknutej produkčnej spoločnosti Deadline.
Podieľal som sa na koprodukcií TVC reklamných spotov napríklad pre AboutYou a medzi našich klientov patria firmy ako: Televízia Markíza, ČSOB, Billa, Zvolenský, Kontrafakt, Separ a další. V rámci Deadline produkcie, sme s GoGoManom a celým teamom vyprodukovali jedny z najsledovanejších hudobných videoklipov na našom trhu pre Mairee - Do Everything (viac ako 2,3 mil zhliadnutí), aj pre Kontrafakt - Instagram (viac ako 1,5 mil zhliadnutí).
Mimo to som sa produkčne podieľal na vytvorení klipu Separ - OG (viac ako 4,3mil zhliadnutí), Radikal Chef x Separ - ŠCVPČ(viac ako 1,2 mil zhliadnutí) a mnoho dalších. Okrem toho som vyše 3 roky s tímom budoval YouTube kanál Televízie Markiza, ktorý získal Silver Button Award a momentálne má viac ako 750tisíc odoberateľov a dokopy viac ako 1 miliardu zhliadnuti na kanáli. Publikoval som pre magazín Stratégie, robím prednášky a workshopy o produkcii. Som porotca v rôznych marketingových súžažiach ako napríklad aj druhý ročník Recfruit. Pre RTVS robím príspevky k reklamným produkciám.

Kurz Creative Academy 2020

Termín: od 30.09.2023

Cena: 990 €

Prihlásiť sa

Made by

© 2021 creativeacademy.sk, All rights reserved.