"Creative Academy je unikátny projekt, ktorý každú otvorenú myseľ privedie na novú cestičku a pootvorí nejedny kreatívne dvere, o ktorých ste netušili, že ich vôbec máte. Stretnutie s TOP slovenskými odborníkmi stojacimi za mnohými kreatívnymi kampaňami, odbornosť lektorov, skúsenosti event manažérov či ľudí z neziskových organizácií, vám pomôžu pochopiť a nakuknúť do reálnej praxe, jej úskalí i overiť si, či to, čo robíte a domnievate sa, je dobré. Či už ste študent, radový pracovník, ktorý ešte plne nevyužil svoj potenciál alebo už zabehnutý expert, Creative Academy vám dáva príležitosť odpovedať si sám v sebe na mnohé otázky, nájsť inšpiráciu, zároveň vás správne „nakopne" ku kreatívnosti a poodhalí vám nové dimenzie uvažovania, ako aj obohatí o kontakty z radov skúsených marketérov a kreatívcov."

Zuzana Kaňuchová,

regionálna riaditeľka korporátnej komunikácie pre klaster strednej a východnej Európy pre Henkel Slovensko, Henkel Česká republika a Henkel Maďarsko.
"Creative Academy nie je „iba" jedinečná vzdelávacia platforma, v rámci ktorej špičkoví odborníci z oblasti reklamy a marketingu zdieľajú svoje know how. Predovšetkým je to kreatívny priestor pre objavenie a rozvíkanie svojich vlastných zručností relevantných pre svet marketingu, komunikácie a reklamy. Štúdium som absolvovala v roku 2018, kedy som uvažovala o svojom ďalšom kariérnom smerovaní a dalo mi naozaj veľa ako po stránke vedomostí, tak aj po stránke osobnostnej: veľa som sa naučila a stretla partičku super ľudí. Čas v Creative Academy bol zmysluplný a štúdium rozhodne odporúčam."

Martina Kasemová,

Managing Legal Counsel, Exponea Slovakia
Made by

© 2021 creativeacademy.sk, All rights reserved.