S rúškom alebo bez rúška, získať exkluzívne know-how od rešpektovaných ľudí z marketingu a reklamy na Creative Academy je vždy dobrá idea.


(Michal Pastier počas prednášky v Creative Academy)


Korona všetko spomalila. Život, vzdelávanie aj biznis. Aj keď sme boj s „hnusobou“ stále nevyhrali, je načase začať makať. Na sebe, aj na svojom podnikaní.


Zlepšiť predaje, znásobiť dopyty a zvýšiť povedomie o značke bez dobrej reklamy a efektívneho marketingu nejde, a to nielen v pandemických časoch. Teraz máte šancu učiť sa od profesionálov z praxe.


5. októbra svoje brány otvára bratislavská pobočka večernej školy marketingu Creative Academy. Samozrejme, s hygienickými opatreniami a s presunom do online priestoru v prípade, že opäť dôjde k celoštátnemu sprísneniu opatrení. Dvadsiatka prednášok a workshopov sa uskutoční od októbra do decembra už tradične vždy v pondelok a v stredu od 19:00 do 21.00 hod.


(Lektori v Creative Academy sú vysoko rešpektované osobnosti marketingu a reklamy na Slovensku)


Získaj marketingové know-how od špičiek slovenskej reklamy a marketingu


Creative Academy ponúka ucelené vzdelávanie s priamym naviazaním na prax, skutočné kampane a skutočných klientov. Marketingový riaditeľ O2 Slovensko a Marketér roka 2017 na Slovensku Igor Tóth sa bude na svojich prednáškach venovať osobnej značke a nákupnému správaniu. Jedna z najvýraznejších osobností slovenskej reklamy Michal Pastier sa bude venovať kreativite a svojim overeným prístupom k nej. Marketérka roka 2019 a šéfka marketingu a komunikácie Slovenskej sporiteľne Dáša Juríková sa pozrie na témy brandu a marketingu zo svojej dlhoročnej praxe.


Budovaniu úspešnej značky a tvorbe efektívnej reklamy sa bude venovať Martin Krajniak z medzinárodnej prieskumno-konzultačnej firmy Kantar. Na stratégiu a budúcnosť sociálnych sietí si posvieti úspešný online tvorca Tony Dúbravec. Kreatívny riaditeľ a spoluzakladateľ digitálnej agentúry Hype Marek Didák bude hovoriť o digitálnych trendoch a študentov naučí, ako ich uplatniť v komunikácii. Dlhoročný úspešný stratég a zakladateľ agentúry Čosi Maroš Kemény pôjde do hĺbky a upriami pozornosť na základ každej dobrej reklamy - stratégiu a insight. Videokonzultant Ladislav Bóna zas uvedie študentov do pokročilej tvorby videomarketingu.


Na záver štúdia dostanú študenti reklamné zadanie od reálneho klienta. Výsledok svojej práce môžu odprezentovať pred lektormi a klientom, pričom získajú cennú spätnú väzbu, ktorá im umožní posunúť sa na ďalší level. Celú snahu zavŕši certifikát, ktorý môže uchádzačom o zamestnanie veľmi pomôcť pri vstupe do sveta marketingu a reklamy. Cena za celý ročník je 990 € a okrem vzdelávania dáva priestor pre networking a sebarealizáciu. Ak máš chuť sa prihlásiť, stačí ak pošleš mail na info@creativeacademy.sk a komunikovať s Tebou bude samotný zakladateľ Creative Academy Marek Gurega. Vopred sa tešíme, že zasadneš do našich lavíc :-)


O Creative Academy


Creative Academy je večerný alebo víkendový ucelený koncept vzdelávania v oblasti moderného marketingu, komunikácie a reklamy. Prvý ročník odštartoval v roku 2016 v Bratislave a aktuálne má okrem hlavného mesta SR pobočky aj v Prahe, Košiciach a v Brne. Svoje know how odovzdali osobnosti slovenskej a českej reklamy už viac ako tisícke študentov.


Harmonogram prednášok


Kurz Creative Academy 2020

Termín: od 5.10.2020

Cena: 990€

Prihlásiť sa

Made by

© 2019 creativeacademy.sk, All rights reserved.